دستگاه اسیاب مفصلی

دستگاه اسیاب مفصلی مخزن دار

دستگاه اسیاب مفصلی مخزنی رومیزی دارای مخازن متفاوت است و با قدرت بسیار زیاد در ظرفیت های نیم کیلویی ، یک کیلویی ، یک و نیم کیلویی دوکیلویی و سه کیلوگرم می باشد. که ویژه آسیاب کردن انواع هسته جات ، ادویه جات ، گیاهان دارویی ، حبوبات ، غلات ، گندم وجو ، برنج،خوشکبار و … می باشد.

شرکت بتین وارد کننده و سازنده انواع دستگاه های آسیاب صنعتی چکشی،آسیاب تیغه ای،آسیاب مفصلی ،آسیاب مخزنی در ایران است.

.

ویژگی دستگاه اسیاب مفصلی

دستگاه آسیاب بتین تمام استیل است و با تیغه های سخت کاری شده و همنین با قدرت موتور ۲۸ هزار و ۳۲ هزار دور در دقیقه می باشدکه تقریبا قابلیت اسیاب تمامی مواد را ممکن میسازد.

چرخش ۳۶۰

دستگاه آسیاب مفصلی بتین به دلیل بازویی بودن دستگاه و چرخش ۳۶۰ درجه آن این قابلیت را فراهم میسازد . که تخلیه داخل دستگاه آسان گردید. همچنین تمیز کردن به سادگی صورت می گیرد. دستگاه آسیاب تیغه ای دارای تایمر زمانی بوده و به همین دلیل نیاز به اپراتور دائم ندارد.

قیمت دستگاه

به دلیل نوسانات قیمتی در بازار برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه و همچنین مشاوره رایگان جهت خرید محصول با شماره زیر تماس برقرار کنید.

مواد غذایی تازه اسیاب شده بو و عطر بهتری دارد. با استفاده از اسیاب مفصلی بتین مواد غذایی دا دارویی خود را تازه به تازه اسایب کنید که هم عطر و بو و تازگی خود را حفط میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *