دستگاه کره گیر

بیشتر افراد با شنیدن اسم دستگاه کره گیر به اشتباه گمان میکنندهمان کره ی حیوانی و کره ی لبنی می باشد ولی چنین نیست و منظور کره ی گیاهی است. کره گیاهی توسط دانه های روغنی و مغزیجات از جمله بادام زمینی، بادام درختی، پسته،فندق،گردو،نارگیل و دیگر دانه ها و مغزیجات توسط دستگاه کره بتین میکس و آسیاب میشود این دستگاه کره گیر به گونه ای کار میکند که ابتدا دانه هارا خرد میکند و از فشار زیاد هنگام خرد شدن یا کوبیدن عمل کره گیری انجام می شود.

امروزه عمل کره گیری را میتوان به روش ها و دستگاه های مختلفی انجام داد و تا چند سال پیش دستگاه های کره گیر فقط در سایز های صنعتی و در دست کارخانه ها ی بزرگ بود ولی با تلاش تولید کنندگان دستگاه های صنایع غذایی و دستگاه کره گیر در سایز های مختلف به دست همه ب افراد با شرایژ مختلف رسیده تا بتواند براحتی مغزیجات متفاوتی را کره گیری نمایند.

بیشتر دستگاه ها از قانون های خاصی پیروی میکند و در بیشتر آنها سیلندر،مارپیچ، تیغه، موتور الکتریکی مشاهده میشود.
کاربرد کره تهیه شده از این دستگاه به این گونه است که بسیاری از افراد انرا به برروی نان تست مصرف میکنند . یا بعضی از قناد ها برای بهتر شدن طعم شیرینی آنرا به ماده های خوراکی اظافه میکنند . در کل ماده ی خوراکی و طبیعی و همچنین سالمی است . که افراد را با یک بار استفاده مشتری دائمی خود میکند.
در هنگام انتخاب دستگاه کره گیر باید توجه داشت که قطعات آن از گرید استاندارد مواد غذایی ساخته شده اند زیرا در صورت نداشتن استاندارد یا قطعات سایش پیدا میکند و یا در صورت استفاده از جنس نا مرغوب کره تولیدی به صورت بد مزه و یا تغییر در رنگ محصول تولیدی از دستگاه خارج می شود . پس حتما باید توجه داشت که قطعات حتما ضد سایش و خوردگی باشد و تماما از گرید مواد غذایی ساخته شده باشد.
کره گیری به دو صورت نرم و زبر تولید می شود به گونه ای که در اکثر دستگاه ها قابلیت تنظیم جهت نرم یا زیر شدن کره تولیدی می باشد.
ولی بیشتر دستگاه ها به دلیل محدودیت در قطعات تولیدی از یه حدی بیشتر توانایی نرم شدن مواد غذایی را ندارد اما تنها شرکتی که توانسته کره کاملا نرم و لطیف را تولید کند و این را در اختیار مشتریان قرار دهد فقط شرکت بتین بوده و در حال حاضر هیچ دستگاهی توانایی تولید کره نرم را ندارد.
دستگاه های کره گیر بتین تماما قطعات با ماشین تمام اتوماتیک ساخته میشوند و امکان خطا در تولید قطعات و یا دخالت دست در ساخت قطعات وجود ندارد. به همین دلیل با هم یکسان و کوچک ترین تفاوتی در کیفیت با هم ندارند حتی در قیمت کاور دستگاه هم از cnc استفاده شده که باعث میشود علاوه بر ظاهری زیبا برای فروشگاه دارد باعث میشود هیچگونه خطا و بی دقتی در ساخت آن وجود نداشته باشد.

دسنگاه کره گیر
دسنگاه کره گیر

نحوه عملکرد دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر با برش، آسیاب و هم زدن با سرعت بالا کار می کند. 2 قسمت آسیاب سطح سنگ طبیعی وجود دارد که با انجام حرکات نسبی، بادام زمینی را به خمیر کره تبدیل می کنند، یکی با سرعت زیاد می چرخد ​​و دیگری ثابت است، به طوری که بادام زمینی که از بین سطوح سنگ طبیعی عبور می کند، تحت نیروهای برشی و اصطکاک زیادی قرار می گیرد. و در عین حال، آنها در فرکانس های بالا ارتعاش می کنند و تحت تأثیر نیروهای پیچیده با سرعت بالا می چرخند، بادام زمینی برشته شده را می توان به طور موثری پراکنده، امولسیون، خرد و همگن کرد.

 ویژگی های دستگاه گیر

یک دستگاه کره گیری با کیفیت باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد، ویژگی هایی که شما را متقاعد به خرید این دستگاه کند. یکی از مواردی که به آن اشاره خواهیم کرد گارانتی محصول است. محصولات شرکت بتین دارای 5 سال خدمات پس از فروش و 1 سال گارانتی تعمیر می باشد تا خیال شما را از خرید یک دستگاه با کیفیت راحت باشد. همچنین به ویژگی های اصلی دستگاه کره گیری می پردازیم.

 • ساختار داخلی سنگ طبیعی داخل دستگاه کره گیر که با اصطکاک باعث خورد شدن مواد غذایی که از ان خواهید کره گرفت انجام میشود.
 • اجزای هسته ، مواد ضد خوردگی و مقاوم در برابر سایش منحصر به فرد، تضمین طول عمر
 • موتور دستگاه کره بادام زمینی توسط مبدل فرکانس کنترل می شود، تاثیر فعلی کوچک است و سرعت را می توان با توجه به نیازها تنظیم کرد.
 • دستگاه کره گیر دارای اینورتر است که این امر موجب کاهش مصرف برق می شود.
 • جنس این محصول از استیل مقاوم و ضد زنگ می باشد
 • این دستگاه مطابق با استانداردهای صنایع غذایی ایران ساخته شده است
 • برای محافظت از دمای خروجی کره از آلیاژهای بسیار سخت و باکیفیت در این دستگاه استفاده شده است
 • به علاوه قطعات این دستگاه به راحتی از یکدیگر جدا شده و در کمترین زمان ممکن مونتاژ می شوند
 • امکان تولید کره از انواع دانه های موجود در بازار
 • تولید کره خالص و سالم با حفظ خواص دانه های روغنی

تعمیر و نگهداری دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر  ماشینی با دقت بالا با سرعت دارای اینورتر دارای سنگ طبیعی و بدنه استیل می باشد.

هنگام تعمیر دستگاه، در حین جداسازی و مونتاژ مجدد، هرگز مستقیماً با سنج های آهنی ضربه نزنید. با یک چکش یا پد چوبی به آرامی ضربه بزنید تا به قطعات آسیب نرسد.

مهر و موم: مهر و موم استاتیک و پویا. مهر و موم استاتیک از حلقه لاستیکی O شکل استفاده می کند و مهر و موم پویا از مهر و موم ترکیبی مکانیکی سخت استفاده می کند. اگر مشخص شد که سطح سخت درزگیر خراشیده شده است، باید فوراً آن را آسیاب کرده و روی شیشه تخت یا ریخته گری تخت ترمیم کرد.  اگر مهر و موم آسیب دیده یا ترک خورده است، بلافاصله آن را تعویض کنید.

دستگاه کره گیر و ارده گیر
دسنگاه کره گیر

تولید انواع کره به کمک دستگاه کره گیر

این دستگاه می تواند انواع کره بادام زمینی را تولید کند، به عنوان مثال کره بادام زمینی پایدار، کره بادام زمینی ترد، کره بادام زمینی خامه ای، کره بادام زمینی شور، کره بادام زمینی شیرین و کره بادام زمینی دیگر. ما می توانیم خطوط تولید کره بادام زمینی را با ظرفیت های مختلف با توجه به نیاز و نیاز مشتری تولید کنیم.

همچنین علاوه بر بادام زمینی از انواع اجیل ها مانند:

پسته،فندق،بادام،بادام زمینی،…

و همچنین از پودر نارگیل میتوان کره نارگیل تهیه کرد.

دستگاه کره گیر بتین دو کاره میباشد هم کره گیر است و هم دستگاه ارده گیر می باشد.

با این حال، با افزایش تمایل به تغذیه سالم، مصرف کره بادام زمینی مد شده است و اعتقاد بر این است که کره بادام زمینی بسیار سالم تر از کره معمولی است، اما آیا این حقیقت دارد؟

کره بادام زمینی با بادام زمینی بو داده و آسیاب شده تهیه می شود که بیشتر با روغن گیاهی و شیرین کننده ها مخلوط می شود تا به پودر بادام زمینی خشک طعم خامه ای غنی بدهد. استفاده از روغن نباتی و نمک حتی بعد از سرد شدن هم بافت را صاف نگه می دارد، در حالی که از نظر کره معمولی در یخچال سفت می شود و برای ذوب شدن نیاز به حرارت دارد.

یکی از مواردی که هر دو نوع کره را متمایز می کند محتوای چربی و ارزش غذایی آن است. بیشتر علاقه مندان به تناسب اندام در مورد فواید سلامتی کره بادام زمینی به خود می بالند که مخصوصاً به دلیل محتوای غذایی آن است. 100 گرم کره حدود 717 کالری دارد، در حالی که در مورد کره بادام زمینی فقط 567 کالری است. در واقع، محتوای چربی در کره بادام زمینی فقط 50 گرم است در حالی که کره معمولی 81 گرم چربی دارد. جای تعجب نیست که چربی شیر آن را از نظر چربی و پروتئین غنی تر می کند. از این رو، اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید، کره بادام زمینی انتخاب خوبی است.

قطعات سازنده دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر شامل بدنه کامل استیل تایید شده وزارت بهداشت،مخزن شیشه ای دستگاه، همچنین دستگاه دارای سنگ طبیعی برای اسیاب محصولات میباشد، دارای اینورتر می باشد و همچنین قابلیت تنظیم نرمی و زبری کره خروجی را نیز دارد.

 نحوه ی کره گیری با دستگاه کره گیری

سوال پیش میاید که در دستگاه کره گیر چگونه کره گرفته میشود؟دستگاه کره گیر  با برش، آسیاب و هم زدن با سرعت بالا کار می کند. 2 قسمت آسیاب سطح سنگ طبیعی وجود دارد که با انجام حرکات نسبی، بادام زمینی را به خمیر کره تبدیل می کنند، یکی با سرعت زیاد می چرخد ​​و دیگری ثابت است، به طوری که بادام زمینی که از بین سطوح سنگ طبیعی عبور می کند، تحت نیروهای برشی و اصطکاک زیادی قرار می گیرد. و در عین حال، آنها در فرکانس های بالا ارتعاش می کنند و تحت تأثیر نیروهای پیچیده با سرعت بالا می چرخند، بادام زمینی برشته شده را می توان به طور موثری پراکنده، امولسیون، خرد و همگن کرد.

قیمت دستگاه کره گیر

قیمت دستگاه کره گیر بتین نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار مناسب تر و به صرفه تر است به علت این که این محصول کاملا در کار گاه ساخته میشود و بدون واسطه میباشد .همچنین  به علت نوساناتی که در بازار هست متفاوت است به همین علت بهتر است برای اطلاع از قیمت دستگاه  با پشتیبانی فروش ما تماس حاصل فرمایید.

جعفری:۰۹۱۳۳۳۷۴۷۶۷

ضمانت و گارانتی

با خیال راحت از شرکت ما خرید کنید!

  شرکت بتین برای اسایش مشتریان شرایط مناسبی برای پس از فروش دستگاه در نظر گرفته است.

۱: پشتیبانی تلفنی

۲: ۵ سال خدمات پس از فروش

۳: یک سال گارانتی تعمیر دستگاه

کسب و کار با خرید دستگاه کره بادام زمینی
کسب و کار با خرید دستگاه کره بادام زمینی

نقاط قوت دستگاه کره گیر

 • عملکرد بی صدا و بدون لرزش
 • تولید در ظرفیت های مختلف
 • دارای بدنه مقاوم از جنس استیل ضد زنگ است
 • قابلیت تولید کره ارگانیک
 • استفاده از برق برای تولید کره ارگانیک
 • قابلیت تولید انواع کره بادام زمینی، پسته، فندق و …

فواید استفاده از دستگاه کره گیر

کره یکی از مهم ترین محصولات لبنی است و نقش مهمی در رژیم غذایی ما دارد. این محصول لبنی منبع مهم چربی، ویتامین A و مس است. امروزه کره های پاستوریزه مانند بسیاری از محصولات دیگر توسط خطوط تولید تامین می گردد. گاهی مشاهده می شود که برخی از تولیدکنندگان لبنیات با استفاده از روش های غیر ارگانیک نیاز بازار را برای تولید سریعتر محصول مورد نظر تامین می کنند. اما این روش ها می توانند برای سلامتی افراد مضر باشند.

شما با استفاده از دستگاه کره گیر می توانید، کره را به صورت کاملا ارگانیک و سنتی، تولید کرده و همان طعم قدیمی کره را دوباره زیر زبانتان حس کنید.

کره ارگانیک تولیده شده توسط دستگاه کره گیر، حاوی ویتامین های A، D، E و K و بسیاری از مواد معدنی مانند: منگنز، کروم، ید، روی، مس و سلنیوم است که مواد معدنی ذکر شده آنتی اکسیدان های قوی هستند که با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند . این مواد معدنی و ویتامین ها جزو مواد اساسی هستند و برای بدن انسان بالغ ضروری هستند. این فرآورده لبنی ارزشمند علاوه بر تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن، برای حفظ دمای بدن و محافظت از اندام های داخلی بسیار مفید است. کره ارگانیک بسیار سیر کننده است و انرژی مورد نیاز بدن را برای مدت طولانی تامین می کند. با توجه به موارد ذکر شده اهمیت و ضرورت این فرآورده لبنی برای بدن کاملا آشکار می شود. بنابراین توصیه می شود همه افراد در سنین مختلف از این ماده ارزشمند در مقادیر متوسط ​​استفاده کنند.

در هنگام خرید دستگاه کره گیر باید به چه ویژگی‌هایی دقت کرد؟

 • حتما به دنبال محصولی باشید که به راحتی شسته شود. بیشتر دستگاه های کره گیر موجود در بازار قابل شستشو در نیستند. این ویژگی مهم است. به تمیزی و بهداشت ظرف دقت کنید، زیرا در صورت وجود میکروب و آلودگی، کره ای که تولید می کنید نیز آلوده می شود و به سلامتی شما آسیب می رساند.
 • بهتر است در هنگام خرید دستگاه کره گیر به ضمانت نامه آن توجه کنید. ضمانت نامه یا گارانتی هر دستگاه نشان می دهد که استانداردها در ساخت آن رعایت شده است و شرکت سازنده نگران از بین رفتن و آسیب دیدن آن نیست. علاوه بر این، گارانتی به شما آرامش می دهد و این اطمینان را می دهد که در صورت بروز مشکل در دستگاه، امکان تعمیر و درست‌شدن آن وجود دارد.
 • دستگاه کره گیر که خریداری می کنید باید موتور قدرتمندی داشته باشد، اما در حین استفاده نباید صدای زیادی ایجاد کند یا لرزش زیادی داشته باشد. لرزش این دستگاه کاملا طبیعی است اما زیاد بودن صدا و لرزش قابل قبول نیست. برخی از انواع دستگاه های کره گیر دارای پایه ضد لغزش هستند و در حین کار صدا و حرکت غیرعادی ایجاد نمی کنند.
 • بهتر است دستگاه کره گیر خریداری شده از جنس آلومینیوم یا تمام استیل باشد که مقاومت خوبی در برابر حرارت دارد و در برابر زنگ زدگی و سایش مقاوم است. پس با خرید این جنس از دستگاه کره گیر کره گیر می توانید برای سالیان متمادی، دستگاه‌تان را صحیح و سالم نگه دارید. . داشتن پروانه ساخت از وزارت بهداشت نیز به شما آرامش خاطر محصولی را که می خرید می دهد.

تفاوت دستگاه های کره گیر گروه صنعتی بتین با سایر کره گیرهای موجود در بازار

اگر به عنوان خریدار وارد بازار مصرف شوید، قطعا با انواع مختلفی از این دستگاه ها مواجه خواهید شد چرا که شرکت ها و واردکنندگان زیادی در زمینه تولید یا توزیع دستگاه های کره گیر فعالیت می کنند. اما بدون شک قابل اعتماد بودن دستگاه، احتمال آسیب دیدن و یا عدم کیفیت محصول خریداری شده که ممکن است مطابق با استانداردهای جهانی نباشد، دغدغه بسیاری از شما خریداران گرامی است به خصوص اگر سازنده یا وارد کننده مسئولیتی در قبال محصول فروخته شده نداشته باشد و گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش را به خریداران تضمین نمی کند یا ارائه نمی کند. این به معنای از دست دادن پول و احساس پشیمانی شدید به دلیل عدم آگاهی شما در این زمینه است که همه اینها دست به دست هم داده و باعث فریب شما می شود.

در عین حال گروه صنعتی بتین برای کلیه محصولات خود 12 ماه گارانتی بی قید و شرط دارد و پس از پایان گارانتی نیز به مدت 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می کند.

فروشگاه اینترنتی بتین یکی از فروشگاه های معتبر، فعال و قابل اعتماد کشور عزیزمان است که به کلیه خریداران محترم خدمات ارائه می دهد، یعنی کلیه خدمات گارانتی یا خدمات پس از فروش و امکان خرید و سفارش انواع دستگاه کره گیر را برای کاربران فراهم کرده است.

برای تولید محصولات با کیفیت، گروه صنعتی بتین از قطعات و ابزار درجه یک و استاندارد استفاده می کند، به همین دلیل دستگاه کره گیر تولید شده توسط این شرکت، بدون کوچکترین لرزش و با کمترین صدای ممکن از فرآیند تولید می شود. بنابراین در هر مکان یا زمانی که بخواهید می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

One thought on “دستگاه کره گیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.