دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر بتین یک آسیاب کره آجیل بسیار موثر و ساده است. کاری را که قرار است انجام دهد انجام می دهد. تازه ترین، خالص ترین و سالم ترین کره بادام زمینی را در چند ثانیه آسیاب کنید. آسان برای کار، آسان برای تمیز کردن. این دستگاه سال ها خدمات خود را ثابت کرده است. این چشم‌گیر با رنگ‌های جذاب خود مانند آهن‌ربای مشتری برای فروشگاه شما عمل می‌کند و به خودی خود فروش متقابل ایجاد می‌کند.

کره گیر دستگاهی برای تولید کره از کنجد، بادام زمینی و نارگیل است که البته می توان از آن برای استخراج روغن از فندق، پسته، بادام و گردو نیز استفاده کرد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که می توان غلظت کره خروجی را به دلخواه تنظیم کرد که با پیچ ماردون داخلی امکان پذیر است. دستگاه کره گیر بتین ساختاری کاملا استاندارد دارد و از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. دستگاه کره بادام زمینی به صورت صنعتی طراحی شده و باتوجه به کاربرد دارای ظرفیت های متفاوتی است.

بیشتر افراد با شنیدن اسم دستگاه کره گیر به اشتباه گمان میکنند همان کره ی حیوانی و کره ی لبنی می باشد ولی چنین نیست و منظور کره ی گیاهی است. کره گیاهی توسط دانه های روغنی و مغزیجات از جمله بادام زمینی، بادام درختی، پسته،فندق،گردو،نارگیل و دیگر دانه ها و مغزیجات توسط دستگاه کره بتین میکس و آسیاب میشود این دستگاه کره گیر به گونه ای کار میکند که ابتدا دانه هارا خرد میکند و از فشار زیاد هنگام خرد شدن یا کوبیدن عمل کره گیری انجام می شود.

دستگاه کره گیر بتین توانایی تولید کره گرفتن از تمامی دانه و مغزیجات را دارد .مغزیجاتی مانند: پسته،بادام،بادام زمینی ،بادام هندی ،کنجد، نارگیل و … را میتوانید با این دستگاه تبدیل به کره کنید.
دستگاه کره گیر بتین دارای اینورتر است که باعث کاهش برق مصرفی دستگاه می شود .همچنین دستگاه با استاندارد های ce اروپا ساخته شده است . در ادامه مطلب درباره دستگاه کره گیر بتین میپردازیم .

این دستگاه چندیدن نسل ارتقا یافته و به روز شده است که ما با توجه به خواسته و تقاضا مشتری و تکنولوژی دستگاه را ارتقا داده ایم .
دستگاه به دلیل تمام استیل بودن بسیار محکم و عمری می باشد .
کار با دستگاه بسیار آسان است و همچنین شما باد از خرید میتوانید از پشتیبانی شرکت برای راه اندازی و کار با دستگاه استفاده نمایید . نظافت راحت دستگاه دیگر مزیت دستگاه کره گیر بتین میباشد .

امروزه عمل کره گیری را میتوان به روش ها و دستگاه های مختلفی انجام داد و تا چند سال پیش دستگاه های کره گیر فقط در سایز های صنعتی و در دست کارخانه ها ی بزرگ بود ولی با تلاش تولید کنندگان دستگاه های صنایع غذایی و دستگاه کره گیر در سایز های مختلف به دست همه ب افراد با شرایژ مختلف رسیده تا بتواند براحتی مغزیجات متفاوتی را کره گیری نمایند.

بیشتر دستگاه ها از قانون های خاصی پیروی میکند و در بیشتر آنها سیلندر،مارپیچ، تیغه، موتور الکتریکی مشاهده میشود.
کاربرد کره تهیه شده از این دستگاه به این گونه است که بسیاری از افراد انرا به برروی نان تست مصرف میکنند . یا بعضی از قناد ها برای بهتر شدن طعم شیرینی آنرا به ماده های خوراکی اظافه میکنند . در کل ماده ی خوراکی و طبیعی و همچنین سالمی است . که افراد را با یک بار استفاده مشتری دائمی خود میکند.
در هنگام انتخاب دستگاه کره گیر باید توجه داشت که قطعات آن از گرید استاندارد مواد غذایی ساخته شده اند زیرا در صورت نداشتن استاندارد یا قطعات سایش پیدا میکند و یا در صورت استفاده از جنس نا مرغوب کره تولیدی به صورت بد مزه و یا تغییر در رنگ محصول تولیدی از دستگاه خارج می شود . پس حتما باید توجه داشت که قطعات حتما ضد سایش و خوردگی باشد و تماما از گرید مواد غذایی ساخته شده باشد.
کره گیری به دو صورت نرم و زبر تولید می شود به گونه ای که در اکثر دستگاه ها قابلیت تنظیم جهت نرم یا زیر شدن کره تولیدی می باشد.
ولی بیشتر دستگاه ها به دلیل محدودیت در قطعات تولیدی از یه حدی بیشتر توانایی نرم شدن مواد غذایی را ندارد اما تنها شرکتی که توانسته کره کاملا نرم و لطیف را تولید کند و این را در اختیار مشتریان قرار دهد فقط شرکت بتین بوده و در حال حاضر هیچ دستگاهی توانایی تولید کره نرم را ندارد.
دستگاه های کره گیر بتین تماما قطعات با ماشین تمام اتوماتیک ساخته میشوند و امکان خطا در تولید قطعات و یا دخالت دست در ساخت قطعات وجود ندارد. به همین دلیل با هم یکسان و کوچک ترین تفاوتی در کیفیت با هم ندارند حتی در قیمت کاور دستگاه هم از cnc استفاده شده که باعث میشود علاوه بر ظاهری زیبا برای فروشگاه دارد باعث میشود هیچگونه خطا و بی دقتی در ساخت آن وجود نداشته باشد.

دستگاه کره گیر بتین، کره آجیل قابل پخش را از بادام زمینی، بادام هندی، بادام، پسته و غیره درست می کند. مصرف کنندگان امروزی می خواهند بدانند در غذایشان چه چیزی وجود دارد. دستگاه کره گیر بتین پاسخ را مستقیماً در معرض دید قرار می دهد و به آنها اجازه می دهد تا یک غذای راحت و آماده و آماده با طعم تازه و عالی را به خانه ببرند!

دستگاه کره گیر بتین دارای گواهینامه معتبر که کاملاً برای فروشگاه‌های مواد غذایی خاص مناسب است، یک مرکز چشم نواز در بخش مواد غذایی فله شما است و یک دینامیک خودسرویس سرگرم‌کننده ایجاد می‌کند که مصرف‌کنندگان را جذب می‌کند، سپس آنها را برای چیزهای بیشتر بازمی‌گرداند. دستگاه کره گیر بتین در سریع ترین رشد فروشگاه های مواد غذایی طبیعی در ایران و بین المللی هستند.

دستگاه کره گیر بتین، بادام زمینی، بادام زمینی بو داده عسلی، بادام، بادام هندی، گردو، فندق، پسته و دانه های کاکائو را آسیاب می کند. آجیل خشک بو داده و سفید نشده بهترین کار را برای تولید کره قابل پخش حاوی ذرات ریز بافت دارد. آجیل خام و بو داده نشده در دستگاه کره گیر بتین توصیه نمی شود، زیرا ممکن است خمیر غذای کره آجیلی غلیظ و درشت ایجاد کند یا اصلاً کره آجیل تولید نکند. دستگاه کره گیر بتین فقط از بادام زمینی کامل کره استفاده می کند. سایر آجیل های ذکر شده باید به صورت مکعبی یا خرد شده باشند و نمی توان آنها را به طور کامل پردازش کرد. اندازه کوچکتر آنها به درستی وارد آسیاب می شود و قیمت آنها کمتر از درجه های جذاب تر است. بادام ها به طور خاص باید برشته شوند، بادام متوسط ​​22/8 خرد شده با رطوبت بسیار کم. اگر به منبعی نیاز دارید، می‌توانیم شما را به عرضه‌کننده آجیل‌های کره و ظروف مصرف‌کننده با برچسب تغذیه‌ای برای عملکرد خودسرویس راهنمایی کنیم.

دسنگاه کره گیر
دسنگاه کره گیر

نحوه عملکرد دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر با برش، آسیاب و هم زدن با سرعت بالا کار می کند. 2 قسمت آسیاب سطح سنگ طبیعی وجود دارد که با انجام حرکات نسبی، بادام زمینی را به خمیر کره تبدیل می کنند، یکی با سرعت زیاد می چرخد ​​و دیگری ثابت است، به طوری که بادام زمینی که از بین سطوح سنگ طبیعی عبور می کند، تحت نیروهای برشی و اصطکاک زیادی قرار می گیرد. و در عین حال، آنها در فرکانس های بالا ارتعاش می کنند و تحت تأثیر نیروهای پیچیده با سرعت بالا می چرخند، بادام زمینی برشته شده را می توان به طور موثری پراکنده، امولسیون، خرد و همگن کرد.

 ویژگی های دستگاه گیر

یک دستگاه کره گیری با کیفیت باید ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد، ویژگی هایی که شما را متقاعد به خرید این دستگاه کند. یکی از مواردی که به آن اشاره خواهیم کرد گارانتی محصول است. محصولات شرکت بتین دارای 5 سال خدمات پس از فروش و 1 سال گارانتی تعمیر می باشد تا خیال شما را از خرید یک دستگاه با کیفیت راحت باشد. همچنین به ویژگی های اصلی دستگاه کره گیری می پردازیم.

 • ساختار داخلی سنگ طبیعی داخل دستگاه کره گیر که با اصطکاک باعث خورد شدن مواد غذایی که از ان خواهید کره گرفت انجام میشود.
 • اجزای هسته ، مواد ضد خوردگی و مقاوم در برابر سایش منحصر به فرد، تضمین طول عمر
 • موتور دستگاه کره بادام زمینی توسط مبدل فرکانس کنترل می شود، تاثیر فعلی کوچک است و سرعت را می توان با توجه به نیازها تنظیم کرد.
 • دستگاه کره گیر دارای اینورتر است که این امر موجب کاهش مصرف برق می شود.
 • جنس این محصول از استیل مقاوم و ضد زنگ می باشد
 • این دستگاه مطابق با استانداردهای صنایع غذایی ایران ساخته شده است
 • برای محافظت از دمای خروجی کره از آلیاژهای بسیار سخت و باکیفیت در این دستگاه استفاده شده است
 • به علاوه قطعات این دستگاه به راحتی از یکدیگر جدا شده و در کمترین زمان ممکن مونتاژ می شوند
 • امکان تولید کره از انواع دانه های موجود در بازار
 • تولید کره خالص و سالم با حفظ خواص دانه های روغنی

تعمیر و نگهداری دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر  ماشینی با دقت بالا با سرعت دارای اینورتر دارای سنگ طبیعی و بدنه استیل می باشد.

هنگام تعمیر دستگاه، در حین جداسازی و مونتاژ مجدد، هرگز مستقیماً با سنج های آهنی ضربه نزنید. با یک چکش یا پد چوبی به آرامی ضربه بزنید تا به قطعات آسیب نرسد.

مهر و موم: مهر و موم استاتیک و پویا. مهر و موم استاتیک از حلقه لاستیکی O شکل استفاده می کند و مهر و موم پویا از مهر و موم ترکیبی مکانیکی سخت استفاده می کند. اگر مشخص شد که سطح سخت درزگیر خراشیده شده است، باید فوراً آن را آسیاب کرده و روی شیشه تخت یا ریخته گری تخت ترمیم کرد.  اگر مهر و موم آسیب دیده یا ترک خورده است، بلافاصله آن را تعویض کنید.

دستگاه کره گیر و ارده گیر
دسنگاه کره گیر

تولید انواع کره به کمک دستگاه کره گیر

این دستگاه می تواند انواع کره بادام زمینی را تولید کند، به عنوان مثال کره بادام زمینی پایدار، کره بادام زمینی ترد، کره بادام زمینی خامه ای، کره بادام زمینی شور، کره بادام زمینی شیرین و کره بادام زمینی دیگر. ما می توانیم خطوط تولید کره بادام زمینی را با ظرفیت های مختلف با توجه به نیاز و نیاز مشتری تولید کنیم.

همچنین علاوه بر بادام زمینی از انواع اجیل ها مانند:

پسته،فندق،بادام،بادام زمینی،…

و همچنین از پودر نارگیل میتوان کره نارگیل تهیه کرد.

دستگاه کره گیر بتین دو کاره میباشد هم کره گیر است و هم دستگاه ارده گیر می باشد.

با این حال، با افزایش تمایل به تغذیه سالم، مصرف کره بادام زمینی مد شده است و اعتقاد بر این است که کره بادام زمینی بسیار سالم تر از کره معمولی است، اما آیا این حقیقت دارد؟

کره بادام زمینی با بادام زمینی بو داده و آسیاب شده تهیه می شود که بیشتر با روغن گیاهی و شیرین کننده ها مخلوط می شود تا به پودر بادام زمینی خشک طعم خامه ای غنی بدهد. استفاده از روغن نباتی و نمک حتی بعد از سرد شدن هم بافت را صاف نگه می دارد، در حالی که از نظر کره معمولی در یخچال سفت می شود و برای ذوب شدن نیاز به حرارت دارد.

یکی از مواردی که هر دو نوع کره را متمایز می کند محتوای چربی و ارزش غذایی آن است. بیشتر علاقه مندان به تناسب اندام در مورد فواید سلامتی کره بادام زمینی به خود می بالند که مخصوصاً به دلیل محتوای غذایی آن است. 100 گرم کره حدود 717 کالری دارد، در حالی که در مورد کره بادام زمینی فقط 567 کالری است. در واقع، محتوای چربی در کره بادام زمینی فقط 50 گرم است در حالی که کره معمولی 81 گرم چربی دارد. جای تعجب نیست که چربی شیر آن را از نظر چربی و پروتئین غنی تر می کند. از این رو، اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید، کره بادام زمینی انتخاب خوبی است.

قطعات سازنده دستگاه کره گیر

دستگاه کره گیر شامل بدنه کامل استیل تایید شده وزارت بهداشت،مخزن شیشه ای دستگاه، همچنین دستگاه دارای سنگ طبیعی برای اسیاب محصولات میباشد، دارای اینورتر می باشد و همچنین قابلیت تنظیم نرمی و زبری کره خروجی را نیز دارد.

تمامی قطعات استفاده شده در دستگاه مورد تایید وزارت بهداشت می باشدو بدون خطر زنگ زدگی و شکستگی و تضمین کیفیت از سمت ما است. دستگاه کره گیر دارای اینورتر برای کاهش برق مصرفی می باشد .
همینطور این دستگاه دارای سنگ طبیعی برای آسیاب است که سنگ بالایی ثابت و سنگ پایین متحرک است .همچنین قابلیت تنظیم نرمی و زبری محصول خروجی را دارد و شما با استفاده از تنظیم فاصله بین دو سنگ میتوانید انتخاب کنید محصول خروجی نرم یا زبر باشد .

بدنه دستگاه کره گیر تمام استیل است .تمامی قطعات دستگاه از استیل درجه یک ساخته شده است .به کارایی و محکم بودن دستگاه کمک خواهد کرد.

 • سنگ طبیعی یا مصنوعی؟

  نوع سنگ در دستگاه کره گیر یکی از مهم ترین عوامل در تشخیص یک دستگاه خوب است. سنگ های تعبیه شده در این دستگاه ها طبیعی و مصنوعی هستند. هرچه اجزای دستگاه طبیعی تر باشد، کیفیت مواد اولیه بالاتر و عمر دستگاه بیشتر می شود. محصولاتی که در آنها از سنگ مصنوعی استفاده می شود ابعاد کوچکتر اما ظرفیت بیشتری برای تولید کره دارند. از نظر ظاهری با دستگاه های سنگ طبیعی تفاوت دارند. اما از سوی دیگر دستگاه های کره گیر با سنگ طبیعی سرعت کمتر، هزینه بالاتر و حجم بیشتری دارند. بنابراین در ساخت دستگاه کره گیر بتین از سنگ طبیعی استفاده شده است.

  ویژگی های یک سنگ خوب برای دستگاه کره گیر

  • برای تولید کره باید شیارهای دقیقی داشته باشد.
  • باید سختی لازم را داشته باشد تا به راحتی انواع کره را تولید شود
  • باید عملکرد سریع و راندمان بالایی داشته باشد.

 نحوه ی کره گیری با دستگاه کره گیری

سوال پیش میاید که در دستگاه کره گیر چگونه کره گرفته میشود؟دستگاه کره گیر  با برش، آسیاب و هم زدن با سرعت بالا کار می کند. 2 قسمت آسیاب سطح سنگ طبیعی وجود دارد که با انجام حرکات نسبی، بادام زمینی را به خمیر کره تبدیل می کنند، یکی با سرعت زیاد می چرخد ​​و دیگری ثابت است، به طوری که بادام زمینی که از بین سطوح سنگ طبیعی عبور می کند، تحت نیروهای برشی و اصطکاک زیادی قرار می گیرد. و در عین حال، آنها در فرکانس های بالا ارتعاش می کنند و تحت تأثیر نیروهای پیچیده با سرعت بالا می چرخند، بادام زمینی برشته شده را می توان به طور موثری پراکنده، امولسیون، خرد و همگن کرد.

قیمت دستگاه کره گیر

قیمت دستگاه کره گیر بتین نسبت به سایر دستگاه های موجود در بازار مناسب تر و به صرفه تر است به علت این که این محصول کاملا در کار گاه ساخته میشود و بدون واسطه میباشد .همچنین  به علت نوساناتی که در بازار هست متفاوت است به همین علت بهتر است برای اطلاع از قیمت دستگاه  با پشتیبانی فروش ما تماس حاصل فرمایید.

جعفری:۰۹۱۳۳۳۷۴۷۶۷

ضمانت و گارانتی

با خیال راحت از شرکت ما خرید کنید!

  شرکت بتین برای اسایش مشتریان شرایط مناسبی برای پس از فروش دستگاه در نظر گرفته است.

۱: پشتیبانی تلفنی

۲: ۵ سال خدمات پس از فروش

۳: یک سال گارانتی تعمیر دستگاه

کسب و کار با خرید دستگاه کره بادام زمینی
کسب و کار با خرید دستگاه کره بادام زمینی

نقاط قوت دستگاه کره گیر

 • عملکرد بی صدا و بدون لرزش
 • تولید در ظرفیت های مختلف
 • دارای بدنه مقاوم از جنس استیل ضد زنگ است
 • قابلیت تولید کره ارگانیک
 • استفاده از برق برای تولید کره ارگانیک
 • قابلیت تولید انواع کره بادام زمینی، پسته، فندق و …

فواید استفاده از دستگاه کره گیر

کره یکی از مهم ترین محصولات لبنی است و نقش مهمی در رژیم غذایی ما دارد. این محصول لبنی منبع مهم چربی، ویتامین A و مس است. امروزه کره های پاستوریزه مانند بسیاری از محصولات دیگر توسط خطوط تولید تامین می گردد. گاهی مشاهده می شود که برخی از تولیدکنندگان لبنیات با استفاده از روش های غیر ارگانیک نیاز بازار را برای تولید سریعتر محصول مورد نظر تامین می کنند. اما این روش ها می توانند برای سلامتی افراد مضر باشند.

شما با استفاده از دستگاه کره گیر می توانید، کره را به صورت کاملا ارگانیک و سنتی، تولید کرده و همان طعم قدیمی کره را دوباره زیر زبانتان حس کنید.

کره ارگانیک تولیده شده توسط دستگاه کره گیر، حاوی ویتامین های A، D، E و K و بسیاری از مواد معدنی مانند: منگنز، کروم، ید، روی، مس و سلنیوم است که مواد معدنی ذکر شده آنتی اکسیدان های قوی هستند که با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند . این مواد معدنی و ویتامین ها جزو مواد اساسی هستند و برای بدن انسان بالغ ضروری هستند. این فرآورده لبنی ارزشمند علاوه بر تامین ویتامین ها و مواد معدنی بدن، برای حفظ دمای بدن و محافظت از اندام های داخلی بسیار مفید است. کره ارگانیک بسیار سیر کننده است و انرژی مورد نیاز بدن را برای مدت طولانی تامین می کند. با توجه به موارد ذکر شده اهمیت و ضرورت این فرآورده لبنی برای بدن کاملا آشکار می شود. بنابراین توصیه می شود همه افراد در سنین مختلف از این ماده ارزشمند در مقادیر متوسط ​​استفاده کنند.

در هنگام خرید دستگاه کره گیر باید به چه ویژگی‌هایی دقت کرد؟

 • حتما به دنبال محصولی باشید که به راحتی شسته شود. بیشتر دستگاه های کره گیر موجود در بازار قابل شستشو در نیستند. این ویژگی مهم است. به تمیزی و بهداشت ظرف دقت کنید، زیرا در صورت وجود میکروب و آلودگی، کره ای که تولید می کنید نیز آلوده می شود و به سلامتی شما آسیب می رساند.
 • بهتر است در هنگام خرید دستگاه کره گیر به ضمانت نامه آن توجه کنید. ضمانت نامه یا گارانتی هر دستگاه نشان می دهد که استانداردها در ساخت آن رعایت شده است و شرکت سازنده نگران از بین رفتن و آسیب دیدن آن نیست. علاوه بر این، گارانتی به شما آرامش می دهد و این اطمینان را می دهد که در صورت بروز مشکل در دستگاه، امکان تعمیر و درست‌شدن آن وجود دارد.
 • دستگاه کره گیر که خریداری می کنید باید موتور قدرتمندی داشته باشد، اما در حین استفاده نباید صدای زیادی ایجاد کند یا لرزش زیادی داشته باشد. لرزش این دستگاه کاملا طبیعی است اما زیاد بودن صدا و لرزش قابل قبول نیست. برخی از انواع دستگاه های کره گیر دارای پایه ضد لغزش هستند و در حین کار صدا و حرکت غیرعادی ایجاد نمی کنند.
 • بهتر است دستگاه کره گیر خریداری شده از جنس آلومینیوم یا تمام استیل باشد که مقاومت خوبی در برابر حرارت دارد و در برابر زنگ زدگی و سایش مقاوم است. پس با خرید این جنس از دستگاه کره گیر کره گیر می توانید برای سالیان متمادی، دستگاه‌تان را صحیح و سالم نگه دارید. . داشتن پروانه ساخت از وزارت بهداشت نیز به شما آرامش خاطر محصولی را که می خرید می دهد.
 • محفظه مخزن کره گیر باید به صورت یکپارچه و روش پرس ساخته شود. به گونه ای که مخزن بدون جوش بوده و دارای آب بندی عالی و کاملا ضد پوسیدگی باشد. دقت کنید که ضخامت پوشش آن به اندازه ای باشد که با استفاده مکرر کف آن شکسته نشود.
 • نکته مهم بعدی نوع همزن و کیفیت آن است. کره گیرهای خانگی از یک همزن آلومینیومی استفاده می کنند که به خوبی محتویات را می چرخاند و به گردش در می آورد.

تفاوت دستگاه های کره گیر گروه صنعتی بتین با سایر کره گیرهای موجود در بازار

اگر به عنوان خریدار وارد بازار مصرف شوید، قطعا با انواع مختلفی از این دستگاه ها مواجه خواهید شد چرا که شرکت ها و واردکنندگان زیادی در زمینه تولید یا توزیع دستگاه های کره گیر فعالیت می کنند. اما بدون شک قابل اعتماد بودن دستگاه، احتمال آسیب دیدن و یا عدم کیفیت محصول خریداری شده که ممکن است مطابق با استانداردهای جهانی نباشد، دغدغه بسیاری از شما خریداران گرامی است به خصوص اگر سازنده یا وارد کننده مسئولیتی در قبال محصول فروخته شده نداشته باشد و گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش را به خریداران تضمین نمی کند یا ارائه نمی کند. این به معنای از دست دادن پول و احساس پشیمانی شدید به دلیل عدم آگاهی شما در این زمینه است که همه اینها دست به دست هم داده و باعث فریب شما می شود.

در عین حال گروه صنعتی بتین برای کلیه محصولات خود 12 ماه گارانتی بی قید و شرط دارد و پس از پایان گارانتی نیز به مدت 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می کند.

فروشگاه اینترنتی بتین یکی از فروشگاه های معتبر، فعال و قابل اعتماد کشور عزیزمان است که به کلیه خریداران محترم خدمات ارائه می دهد، یعنی کلیه خدمات گارانتی یا خدمات پس از فروش و امکان خرید و سفارش انواع دستگاه کره گیر را برای کاربران فراهم کرده است.

برای تولید محصولات با کیفیت، گروه صنعتی بتین از قطعات و ابزار درجه یک و استاندارد استفاده می کند، به همین دلیل دستگاه کره گیر تولید شده توسط این شرکت، بدون کوچکترین لرزش و با کمترین صدای ممکن از فرآیند تولید می شود. بنابراین در هر مکان یا زمانی که بخواهید می توانید از این دستگاه استفاده کنید.

موارد مورد استفاده کره گیر

کره گیر های صنعتی و خانگی انواع مختلفی دارند که می توان از آنها در منازل، مغازه ها، کارگاه های کوچک و بزرگ تولیدی و … استفاده کرد. استفاده شده.

برای گرفتن کره از پسته، بادام زمینی و انواع دانه ها باید دستگاه کره تهیه کنید. با توجه به اینکه شیر و فرآورده های آن در غذاهای ما نقش بسزایی دارند و در سفره های ایرانی جایگاه ویژه ای دارند، روش تهیه روغن از مغز دانه های مختلف مورد توجه قرار گرفت. اگر به گذشته برگردیم، فرآیند تهیه کره به روش سنتی مردم را با مشکل مواجه می کرد. با این حال، پیشرفت در ساخت ماشین آلات روغن، امروزه استفاده از قابلیت های آنها را آسان کرده است. نوع فرآیند و عملکرد ماشین آلات استخراج روغن متفاوت است.
بسته به دستگاهی که خریداری می کنید، می توانید به دوغ لبنی و دانه های خوراکی روی بیاورید. امروزه کیت های تولید مدل های مختلفی از ماشین آلات روغن سازی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. به عنوان مثال می توان یک دستگاه برداشت روغن برقی با قدرت بسیار بالا و ظرفیت تولید مناسب انتخاب کرد. در این میان دستگاه کره دستی با قیمت مناسب یکی از گزینه هایی است که می تواند نیاز کاربران را در منزل برطرف کند.

دستگاه کره گیر بادام زمینی

دستگاه کره بادام زمینی تجهیزاتی برای تولید کره بادام زمینی است. دستگاه کره بادام زمینی نه تنها می تواند برای تولید کره بادام زمینی استفاده شود، بلکه برای تولید خمیر کنجد و سایر مواد اولیه نیز استفاده می شود. علاوه بر این، از دستگاه تجاری کره بادام زمینی می توان برای آسیاب کردن شیر بادام زمینی، شیر سویا، آلوئه ورا، آناناس، کره، مربا، آب میوه و غیره استفاده کرد. دارای مزایای اندازه کوچک، کارکرد آسان، صدای کم و راندمان بالا است.

دستگاه کره بادام زمینی وسیله ای ایده آل برای تهیه کره بادام زمینی است. از طریق اشکال هندسی مختلف استاتور، روتور در چرخش با سرعت بالا حرکت نسبی، از طریق برش، سنگ زنی، ارتعاش با فرکانس بالا، شکسته می شود. محفظه سنگ شکن مجهز به سه ناحیه سنگ زنی است. اولی ناحیه سنگ زنی درشت، دومی ناحیه آسیاب ریز و سومی ناحیه سنگ زنی فوق العاده ریز است. 

این دستگاه با موتور قدرتمند و تیغه های طراحی شده برای آن به اپراتور این امکان را می دهد که زبری، نرمی و بافت روغن را با توجه به سلیقه و نیاز مشتری انتخاب کند و به فرد امکان استفاده از یک دستگاه را می دهد. برای همه سلیقه ها، از جمله کره بادام زمینی با بافت درشت یا ترد، بافت نرم یا خامه ای را فراهم مینماید.

عملکرد ساده و صدای کم این دستگاه به اپراتور این امکان را می دهد تا در حضور مشتری دستگاه را راه اندازی کرده و بدون نیاز به آموزش تولید انواع روغن را آغاز کند.

دستگاه کره بادام زمینی بدون سرمایه زیاد فرصت اشتغال زایی و بازگشت سریع سرمایه را فراهم می کند و با توجه به آشنایی مردم با خواص کره بادام زمینی و گرایش به مصرف محصولات ارگانیک، استفاده از این محصول به میزان بسیار بالایی افزایش یافته است و به همین دلیل است. دلیل اینکه کسب درآمد از طریق تولید کره بادام زمینی بسیار عاقلانه است.

مزایای دستگاه تولید کره بادام زمینی بتین در مقیاس کوچک:
این می تواند پودر شدن بسیار ریز مواد را در مدت زمان بسیار کوتاهی درک کند و همزمان عملکرد مخلوط کردن، هم زدن، پراکندگی و امولسیون کردن را دارد.
همچنین می تواند مواد با ویسکوزیته بالاتر و ذرات بزرگتر را آسیاب کند. مثلاً تهیه کره بادام، کره بادام هندی، رب بادام زمینی، سس کنجد و ….
اندازه ذرات محصول نهایی را می توان با تنظیم شکاف بین دو بدنه آسیاب کنترل کرد. حداقل می تواند به 50μm برسد.
درگاه تخلیه دستگاه کره بادام زمینی را می توان با لوله برگشتی در گردش جایگزین کرد.
ساختار ساده است، عملیات راحت است، و فضای کف کوچک است.

انواع دستگاه کره گیر

دستگاه های کره گیر به 3 دسته تقسیم می شوند:

 • دستگاه کره گیر خانگی: دستگاه های کره گیر خانگی ظرفیت کمی دارند، بنابراین می توان کره مورد نیاز را با مقدار کمی تهیه کرد. این دستگاه ها نیز ابعاد کوچکی دارند و فضای کمتری را در خانه یا مغازه شما اشغال می کنند. در نظر داشته باشید که دستگاه کره گیر خانگی در کارگاه های کوچک نیز قابل استفاده است و از این نظر مشکلی برای دستگاه پیش نخواهد آمد اما برای فروشگاه های فروش کره بادام زمینی این دستگاه توصیه نمیشود.
 • دستگاه کره گیر کارگاهی: دستگاه کره گیر کارگاهی در دو مدل تولید می شود. نمونه آن همان دستگاه های دستگاه کره گیر خانگی است با این تفاوت که حجم بیشتری دارند. نمونه بعدی دستگاه کره گیر هستند که به دلیل حجم زیاد و نیاز به برق بالا از برق صنعتی 3 فاز برای تامین برق استفاده می کنند.این دستگاه ها عمدتاً در کارگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.
 • دستگاه کره گیر صنعتی: دستگاه کره گیر صنعتی در کارخانه های لبنی و در خط تولید این کارخانه ها استفاده می شود. فرآیند تولید این نوع دستگاه کره گیر با دستگاه کره گیر خانگی و کارگاهی کاملا متفاوت است.

دستگاه کره گیر بتین دارای ضمانت نامه و قطعات مصرفی با کیفیت می باشد و توصیه ما به شما عزیزان برای تمامی مصارف و استفاده ها می باشد.

موارد مهم در انتخاب کره گیر

جنس دستگاه  : اکثر دستگاه های کره بادام زمینی از فولاد ضد زنگ درجه مواد غذایی ساخته می شوند، اما فولاد ضد زنگ نیز کیفیت خوب و کیفیت بدی دارد. دستگاه کره بادام زمینی از فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده است. فولاد ضد زنگ خوب دارای سطح صاف، بدون ناهمواری و مقاومت نسبتاً خوبی در برابر خوردگی است. مواد فولاد ضد زنگ ضعیف را نمی توان تنها با چشم غیر مسلح تشخیص داد، اما اگر برای مدت طولانی استفاده شود، به راحتی ترک می شود و جدی تر، ممکن است حاوی مواد مضر برای بدن باشد که باعث آسیب به بدن می شود.

ساختار سر آسیاب دستگاه : خوب یا بد بودن دستگاه بستگی به ساختار سر آسیاب دارد. تحت همان سرعت چرخش، اثر درمان شده دستگاه را می توان با ساختار سر سنگ زنی متمایز کرد. اگر اثر خوب باشد، هرچه دقت سر سنگ زنی بالاتر باشد، توانایی سنگ زنی قوی تر است.

سرعت دورانی : سرعت دورانی که نیروی برشی نیز نامیده می شود، تجسم ظرفیت تجهیزات مکانیکی است.

اثر آسیاب : اثر آسیاب دستگاه آسیاب کره بادام زمینی نسبت به سایر آسیاب های سیال بسیار برتر است. اثر سنگ زنی دستگاه بر روی مواد می تواند به 2-40UM برسد و دستگاه با یک لوله خود گردشی ارائه می شود. پس از سنگ زنی دایره ای مکرر، اثر سنگ زنی می تواند به امولسیون شدن جزئی و اثر ظریف برسد.

درجه آب بندی مکانیکی : درجه آب بندی مکانیکی پایداری و عمر مفید تجهیزات را تعیین می کند. یک مهر و موم مکانیکی خوب می تواند عملکرد مداوم تجهیزات را برای 24 ساعت تضمین کند، در حالی که یک مهر و موم مکانیکی ضعیف ممکن است فقط 30 دقیقه کار کند و باید خاموش شود.

کره چیست
کره چیست

دستگاه کره گیر تجاری

کل خط با توجه به تقاضای بازار، در تجهیزات اصلی مجموعه کامل تجهیزات پردازش بادام زمینی یا پسته و نارگیل، آسیاب خشن و پالایشگر، تحت تعدادی بهبود و بهینه سازی قرار گرفته است و ظرافت پردازش بیشتر بهبود یافته است. مجموعه کامل خط تولید تجهیزات دارای درجه مکانیزاسیون بالا، قابلیت اطمینان خوب و تولید کاملا بسته است. دارای ویژگی های عملکرد ساده، عملکرد پایدار، سر و صدای کم، تعمیر و نگهداری آسان، مقاومت در برابر خوردگی، کاربرد گسترده و انواع کامل است.

کل این خط فرآوری می تواند کره بادام زمینی طبیعی، کره بادام زمینی پایدار، کره بادام زمینی صاف، کره بادام زمینی شور، کره بادام زمینی شیرین، کره بادام زمینی ترد و غیره تولید کند. همچنین می تواند کره پسته، کره نارگیل و گردو را تولید کند، با توجه به نیازهای مختلف مشتری می تواند با انواع پیکربندی و ظرفیت مجهز شود.

در یک کلام، این خط تولید دارای تکنولوژی پیشرفته، کیفیت پایدار محصولات است. این بهترین انتخاب برای کارخانه فرآوری مواد غذایی است.

خط تولید خودکار کره بادام زمینی عمدتاً شامل دستگاه برشته کردن، دستگاه پوست کن، دستگاه سنگ زنی، مخازن ذخیره سازی، مخلوط کردن و خلاء و دستگاه بسته بندی است. خط فرآوری کره بادام زمینی برای فرآوری بادام زمینی، بادام، بادام هندی، دانه های کاکائو، کنجد و سایر آجیل ها یا لوبیاها مناسب است. کل سری ماشین آلات ساخت کره بادام زمینی مشخصه مکانیزاسیون بالا، بهره وری بالا و محصول فوق العاده با کیفیت بالا است. ما به عنوان یک تولید کننده حرفه ای و با تجربه تجهیزات پردازش کره بادام زمینی، ماشین آلات نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک پردازش کره بادام زمینی را با خروجی های کوچک، متوسط و بزرگ از 100 تا 1000 کیلوگرم در ساعت ارائه می دهیم. ما ماشین آلات کره بادام زمینی خود را به تعداد زیادی از کشورها در سراسر جهان تحویل داده ایم.

بهترین دستگاه کره گیر موجود در بازار کدام است؟

دستگاه کره گیر انواع و ظرفیت های متفاوتی در بازار دارد. اگرچه مدل ها و عملکرد این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است، اما همه آنها تنها یک وظیفه دارند: تولیدکره. دستگاهی که انتخاب می کنید باید با توجه به ظرفیت مورد نیاز شما باشد. همچنین دستگاه کره گیری که انتخاب می کنید باید بدنه سالم و خوبی داشته باشد تا عمر آن افزایش یابد. کره‌گیرهای خانگی با کره‌گیرهای تجاری تفاوت دارند. زیرا حجم تولید این دو بسیار متفاوت است.

دستگاه ارده گیر و کره گیر بتین
با تهیه یک دستگاه دو نوع خروجی را دریافت کنید !
این دستگاه توانایی ارده گیری و کره گیری از مغزیجات و دانه های روغنی را دارد .
کره خروجی از دستگاه بسیار نرم و خامه ای می باشد .همچنین ارده خروجی از دستگاه بسیار یکدست و نرم می باشد .
سنگ طبیعی استفاده شده داخل دستگاه کره گیر و ارده گیر بتین از مرغوب ترین جنس سنگ است و باعث یکدست شدن کره یا ارده می شود .

کره گیر آجیل

سطح بالا، شیک و آسان برای استفاده
دستگاه کره گیر بتین جدیدترین کارخانه تولید کره آجیل ما است. دستگاهی فوق العاده قدرتمند که آجیل و بادام زمینی کامل را در عرض چند ثانیه به کره آجیل تبدیل می کند. این آسیاب کره آجیل که به طور کامل در ایران توسعه یافته و تولید شده است از اجزای باکیفیت تشکیل شده و طیف وسیعی از آجیل و بادام زمینی کامل را آسیاب می کند. این دارای بالاترین استانداردهای بهداشتی است، بنابراین برای هر نوع کسب و کاری ایمن است.

آیا دستگاه کره گیر صدا و لرزش ایجاد می کند؟

دستگاه کره گیر بیتن بدون لرزش و با نویز کم کار می کند.

آیا دستگاه کره گیر می تواند به طور مداوم و بدون وقفه کار کنند؟

بله،دستگاه کره گیر بتین به صورت 24 ساعت شبانه روز و بدون وقفه قابل استفاده است.

وزن دستگاه گره گیر چقدر است؟

وزن دستگاه ها باتوجه به ظرفیت آنها متفاوت است که حدود 35-350 کیلوگرم است.

ظرفیت تولید هر دستگاه کره گیر چقدر است؟

ظرفیت دستگاه کره گیر متفاوت است اما حداقل ظرفیت تولید 10 یا 15 کیلوگرم تا 500 کیلوگرم در ساعت است.

آیا استفاده از دستگاه بی خطر است؟

فوق العاده ایمن یک دکمه شروع/رهاسازی در جلوی دستگاه وجود دارد که مشتری می تواند از آن استفاده کند. در جلوی دستگاه، یک دکمه روشن/خاموش وجود دارد که می تواند برق موتور را به طور کامل قطع کند. بنابراین دو مرحله اضافی برای فعال کردن دستگاه مورد نیاز است. این همچنین به این معنی است که دو دکمه به راحتی قابل دسترسی برای خاموش کردن دستگاه در مواقع اضطراری غیرمنتظره وجود دارد.

آیا استفاده از دستگاه برای پردازش مواد غذایی بی خطر است؟

فوق العاده ایمن است. تمام قطعات کره گیر 100 درصد متحرک هستند، بنابراین دستگاه برای استفاده در فروشگاه ها و همچنین شعبه های دیگر مانند هتل ها بسیار مناسب است. کره گیر بتین به عنوان آسیاب کره آجیل ایمن، بهداشتی و سلامت محور ارائه می دهد.

آیا می توانم با خیال راحت به مشتریان خود اجازه کار با دستگاه را بدهم؟

کاملا.
دستگاه را می توان با یک دکمه شروع رها کردن پیکربندی کرد، که در صورت آزاد شدن، فرآیند سنگ زنی را متوقف می کند. تمام قسمت های متحرک دستگاه به طور کامل در شاسی محصور شده اند، بنابراین نمی توانید با انگشتان خود به آنها دسترسی پیدا کنید بدون اینکه ابتدا دستگاه را جدا کنید.

هزینه تمیز کردن دستگاه چقدر است؟

تمیز کردن دستگاه اصلا وقت گیر نیست. شما در کمتر از 10 دقیقه تمام خواهید شد. دستگاه کاملاً تمیز و آماده استفاده خواهد بود. ویدیوی آموزشی ما را برای راهنمای گام به گام تمیز کردن دستگاه کره گیر بتین خود بررسی کنید.

آیا جدا کردن دستگاه دشوار است؟

همه قطعات به روشی بسیار ساده در کنار هم قرار می گیرند. این بدان معنی است که دستگاه بسیار آسان است که جدا شده و دوباره کنار هم قرار گیرد. ویدیوی آموزشی ما باید هرگونه سردرگمی احتمالی را برطرف کند.

چند بار باید قطعات ماشین را تعویض کنم؟

عملا هرگز. قطعات ما به قدری با کیفیت هستند که تمیز کردن منظم تنها تعمیر و نگهداری مورد نیاز است. در صورتی که قطعه ای گم شود، ما برای شما یک تعویض سریع ارسال می کنیم.

آیا می توانم از آجیل خام برای آسیاب استفاده کنم؟

توصیه می کنیم آجیل ها را درست قبل از قرار دادن در قیف برشته یا بسوزانید تا بهترین خمیر پخش شود. آجیل خام آسیاب شده منجر به نتایج قابل پخش کمتری می شود.

17 thoughts on “دستگاه کره گیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *